T: 303.396.8880

 

Życie Kolorado jest projektem współfinansowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem Konsulatu Generalnego RP w Los Angeles

Konsulat Generalny RP w Los Angeles


 

 

Miejsca dystrybucji gazety Życie Kolorado:

Polskie społeczności:

Arizona,
Utah,
New Mexico,
California,

Washington,
Alaska

 

w Kolorado:

Polish Club of Denver
3121 W Alameda Ave, Denver

Saint Joseph's Polish Church
517 East 46th Avenue, Denver

European Gourmet
6624 Wadsworth Blvd. Arvada

Chicago Market
1444 Carr St, Lakewood

Europa
13728 Quincy Ave, Aurora

Colorado Springs
Travelres Uptown Motel, 220 E Cimmaron

 

O NAS

Życie Kolorado jest miesięcznikiem Polonii amerykańskiej w Kolorado. Pismo zostało założone przez Katarzynę Hypsher i jego pierwsze wydanie ukazało się 1 września 2009 roku. Celem i przesłaniem pisma jest promocja i scalanie emigracji polskiej w Kolorado.
Gazeta ma profil informacyjno - kulturalny. Piszemy m.in. o aktualnych wydarzeniach nie tylko w Kolorado. Współpracujemy z innymi stanami,
gdzie wysyłamy naszą publikację do centrów polskich społeczności w Arizonie, Utah, Nowym Meksyku, Kalifornii i Alasce.

Pragniemy docierać do wszystkich Polaków zainteresowanych czytaniem tej gazety. Chcemy być zródłem informacji i wymiany między rodakami w USA. Nieustająco szukamy nowych miejsc do dystrybucji naszej gazety. Prosimy o kontakt jeśli istnieją miejsca, do których jeszcze nie dotarliśmy. Gazeta jest bezpłatna i utrzymuje się ze środków pochodzących od reklamodawców i dzięki współfinansowaniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Apelujemy do Czytelników aby wspierali nasze biznesy. Dzięki nim istnieje to nasze pismo i strona internetowa.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych reklamą do współpracy. Nasza gazeta i strona internetowa pozwoli Wam wyeksponowac swój biznes na polonijnym forum w Kolorado i w Internecie. Jednocześnie wesprze społeczną funkcję gazety.
Więcej informacji o reklamie.

waldek_tadla marcin      
Waldek Tadla
Editor-in-Chief
Kasia Hypsher
Managing Editor
Marcin Żmiejko
Marketing Dir.
     

Współpraca:

Tomasz Skotnicki, Halina Dąbrowska, Piotr Gzowski, Witold-K (Kaczanowski), Bożena Janowska, Adam Lizakowski, Barbara Popielak, Adrian Migacz, + Grzegorz Malanowski, Eliza Sarnacka-Mahoney, Kasia Suski, Hanna Czernik, Paweł Korowajski hm, Szymon Łobocki, ks. Stanisław Michałek, Katarzyna Zak, Kazimierz Krawczak, Małgrzata Cup (CA), Irene Sturm (CA), Bogumił Horchem (AZ), Tomasz Zola (UT), Sylwia Martynowicz (AZ), Ania Jordan (NM), Monika Schneider (AK), Ryszard Urbaniak hm (CA), oraz:

new_mexico_polonia utah pulaski ohio

dobra polska szkola

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Życie Kolorado © 2009-18